Paslaugos

Apsaugok savo tapatybę

Ar žinote, kad Jus gali apvogti ne tik gatvėje ar parduotuvėje, bet ir internete? Namuose Jūs galite apsaugoti savo piniginę su dokumentais, tačiau internete esate pažeidžiami 24 valandas per parą. Galbūt kaip tik dabar Jūsų vardu kažkas perka plazminį televizorių...

„Apsaugok savo tapatybę“ padės išvengti netikėtų finansinių nuostolių, jeigu:
- pamesite ar Jums bus pavogti asmens tapatybės dokumentai, elektroninės bankininkystės prisijungimo kodai;
- nesąžiningi asmenys ar net šeimos nariai mėgins neteisėtai pasinaudoti Jūsų tapatybe, paimdami kreditą ar įsigydami prekes ar paslaugas išsimokėtinai;
- kas nors bandys Jūsų tapatybe neteisėtai pasinaudoti elektroninėje erdvėje.

Paslaugą „Apsaugok savo tapatybę“ nuolat tobuliname, kad ji būtų patogi vartotojams, todėl:
- savo tapatybės apsaugą dabar galite lanksčiai valdyti patys – per pasirinktą paslaugos galiojimo laikotarpį turite galimybę ją išjungti ir įjungti neribotą kiekį kartų;
- minėtus pakeitimus galite atlikti dvidešimt keturias valandas per parą, septynias dienas per savaitę;
- mes padėsime nepamiršti, kad Jūsų tapatybė gali likti neapsaugota – artėjant paslaugos galiojimo termino pabaigai, Jus apie tai informuosime elektroniniu paštu.

Gyventojo, užsisakiusio paslaugą „Apsaugok savo tapatybę“, kredito istorijos ataskaitoje, kurią vertina kreditoriai, sukuriamas specialus įrašas "100.000.000,00 EUR skola - Mano Creditinfo teikiama paslauga - Apsaugok savo tapatybę" ir "DĖMESIO! Paslauga “Apsaugok savo tapatybę” !!!".


Aktualūs klausimai

Ar įjungus paslaugą „Apsaugok savo tapatybę“ tai turės įtakos mano kredito reitingui ar kredito istorijai kredito biure „Creditinfo Lietuva“?
Ats.: Paslaugos užsakymas „Creditinfo“ kredito reitingo ir kredito istorijos nepaveiks.

Ar įjungus šią paslaugą galėsiu kreiptis dėl paskolos, lizingo ar kitos finansinės paslaugos?
Ats.: Taip, tačiau prieš teikiant prašymą turite išjungti paslaugą „Apsaugok savo tapatybę“.

Kuriam laikui įjungiama paslauga ir ar ji automatiškai pratęsiama?
Ats.: Paslauga įjungiama 12 mėn. laikotarpiui. Šiuo laikotarpiu paslaugą galite išjungti ir vėl įjungti neribotą kiekį kartų. Paslauga automatiškai nepratęsiama.

Ar „Apsaugok savo tapatybę“ paslauga gali įtakoti jau sudarytas sutartis?
Ats.: Esamos sutartys įtakotos nebus, bet gali sutrikti kreditinių kortelių ir kitų kredito sutarčių automatiniai pratęsimai bei sutarčių sąlygų keitimai. Besibaigiant šių paslaugų sutartims ir siekiant automatinio jų pratęsimo, rekomenduojame laikinai išjungti „Apsaugok savo tapatybę“ paslaugą.