Apie Creditinfo

Apie mus

Apie asmeninę kredito istorijos sistemą Mano Creditinfo


Jei oro uosto darbuotojai prieš skrydį patikrina keleivio bagažą, tai bankai, lizingai, vartojimo kredito įmonės ir kitos įstaigos prieš skolindamos nuskenuoja finansinio pajėgumo bagažą. Jis vadinamas kredito istorija.


Kai kreipiamės kredito, finansų įstaigos atlieka užklausą į kredito biurą „Creditinfo“ ir patikrina dviejų rūšių informaciją kredito istorijoje. Pirma dalis – tai įvairūs turimi ir anksčiau turėti kreditai bankuose, vartojimo kredito įmonėse, tarpusavio skolinimo platformose ir kitose finansų įstaigose. Antra - ne mažiau svarbi dalis, kurią įvertina kreditoriai – yra mokėjimų istorija. Ji kreditoriams pasako, ar tvarkingai mokame bei anksčiau mokėjime kredito įmokas, taip pat telefono, interneto, elektros ir kitas sąskaitas.


Turėti tvarkingą kredito istoriją yra naudinga. Gera kredito istorija padeda gauti palankesnes finansavimo sąlygas. O bloga kredito istorija gali pabloginti finansavimo sąlygas ir visai apriboti galimybes skolintis bei pirkti išsimokėtinai.


Savitarnos sistema „Mano Creditinfo“ suteikia galimybę savarankiškai susipažinti su savo kredito istorija. Jei gerai pažįstate savo kredito istoriją, vadinasi tiksliai žinote, kokią informaciją apie jus mato finansų ir kitos įstaigos, kai norite pasiskolinti ar pirkti išsimokėtinai. Tvarkingą kredito istoriją galite pasitelkti ir kaip įrankį derybose su finansų įstaigomis dėl finansavimo sąlygų. Geras finansinio pajėgumo CV paprastai gali nulemti mažesnes paskolų palūkanas, mažesnį užstatą, mažesnę pradinę įmoką, palankesnes kitas finansavimo sąlygas.


Draugaukime „Facebook“

Kontaktai

El. paštas info@manocreditinfo.lt
Telefono nr. +370 5 239 4149 I-IV 8:00-17:00, V 8:00-15:45
Adresas: Lvivo g. 21A, 09309 Vilnius, Lietuva