Apie mus

Apie asmeninę kredito istorijos sistemą Mano Creditinfo


Asmeninės kredito istorijos sistema Mano Creditinfo suteikia galimybę gyventojams sužinoti jų kredito istoriją, kuri kaupiama ir saugoma kreditų biure „Creditinfo“. Į kreditų biurą duomenis teikia finansų, telekomunikacijų, draudimo, komunalinių paslaugų ir kitų sektorių įmonės. Kreditų biuras turi daugiau nei 1300 dalyvių.

Mano Creditinfo sistema sukurta tam, kad gyventojai savarankiškai galėtų stebėti savo kredito istorijos duomenis, kurie jau sukaupti ir saugomi kreditų biure. Tikrinti asmenį mokumo vertinimo tikslu, kreditų biuro dalyviams reikalingas asmens sutikimas. Jeigu gyventojas yra skolingas, tai tokia informacija kreditų biuro dalyviai tarpusavyje dalinasi be asmens sutikimo, nes tai leidžia įstatymas. Tačiau reikėtų nuraminti gyventojus, kurie baiminasi dėl asmenų duomenų perdavimo trečiosioms šalims – informacija talpinama ir saugoma laikantis teisės aktų.

Tvarkinga kredito istorija yra svarbi kiekvienam asmeniui, nes tai gali nulemti mažesnes paskolų palūkanas, mažesnį užstatą, mažesnę pradinę įmoką arba galimybę gauti kreditavimosi paslaugas apskritai. Mano Creditinfo nerenka ir nekaupia asmens duomenų, o suteikia galimybę nemokamai iš kreditų biuro „Creditinfo“ realiu laiku gauti asmens kredito istorijos pokyčius ir operatyviai į juos reaguoti. Tokiu būdu didinama gyventojų finansinė atsakomybė ir skatinamas atsakingas skolinimasis.

Gyventojus laiku vykdyti savo finansinius įsipareigojimus turėtų paskatinti ir faktas, jog duomenys apie jų pradelstas skolas kreditų biure „Creditinfo“ pagal įstatymą yra kaupiami dešimtmetį. Asmeniui net ir padengus uždelstą mokėjimą, įrašas apie pradelstą skolą kreditų biuro dalyviams dar bus prieinamas dešimt metų.

Kontaktai

El. paštas info@manocreditinfo.lt
Telefonas: 1611 (0,43 Eur/min., I-V 8-17 val.)
Faksas: (8 5) 239 4132, 278 4758
Adresas: A. Goštauto g. 40A, LT 01112 Vilnius, Lietuva (Ofiso darbo laikas I-V 8-17 val.)