Paslaugos
GOphotoscore

Kodėl kredito reitingas svarbus?

Ką bendro turi automobilio lizingas, kredito kortelė, naujas televizorius išsimokėtinai ir paskola namo statyboms? Visa tai yra tik skirtingi skolinimosi pavadinimai. O šiais laikais skolinasi visi - net milijonieriai. Taip pat visi turi ir savo kredito reitingus.


Kredito reitingas yra žmogaus kreditingumo ,,pažymys“, kuriuo remiasi visos finansinės įstaigos, vertinančios skolinimosi sandorių galimybes.


Geras kredito reitingas reiškia, kad vartotojas yra pajėgus bei linkęs vykdyti savo finansinius įsipareigojimus - suteikus paskolą, ji bus grąžinta laiku. Patikimam vartotojui skolinama daugiau ir geresnėmis sąlygomis. Tuo tarpu prastas kredito reitingas dažnai yra pagrindinė priežastis paskolos nesuteikti.


Toks svarbus įvertinimas – geras ar blogas tavo kredito reitingas – ir kaip jį sužinoti? GOphotoscore dėka dabar bet kas savo kredito reitingą gali pasitikrinti blykstės greičiu.


Kaip tai veikia?

GOphotoscore – pirmasis įrankis, leidžiantis prognozuoti asmens kredito reitingą, vertinant pateiktas žmogaus nuotraukas.*


Kiek čia mokslo?

Machine Learning metodika paremtas gradiento reguliarizuoto būstinimo modelis leido pasiekti aukštą prognozavimo efektyvumą


Pagrindinės tyrimo metodikos bei metodai:


1. Dirbtiniai neuroniniai tinklai (Deep learning)


2. Gradiento reguliarizuoto būstinimo metodika (xgboost)


Duomenų saugumas

Jūsų asmens duomenys yra saugūs! Daugiau apie duomenų tvarkymą skaitykite mūsų privatumo politikoje.


Projekto partneriai

GOphotoscore projektą sugalvojo, įgyvendino ir kiekvienam vartotojui prieinamą padarė pagrindinis Lietuvoje kredito biuras Creditinfo su partneriais – duomenų analizės ir ekonometrinių modelių kūrėjais Scorify.


[*]Reitingas yra nuomonė, atspindinti mūsų požiūrį į asmens kreditingumą. Kiekviena įstaiga savarankiškai vertina kliento kreditingumą ir gali nustatyti savo reitingą. Tai, savo ruožtu, taip pat yra tos įstaigos subjektyvus vertinimas pagal jai prieinamą informaciją. Kredito reitingai nebūtinai turi sutapti tarpusavyje arba sutapti su paties subjekto savęs vertinimu.